Zimowisko z nartami – Piękna Góra k. Giżycka 2022
29 października 2021

Obóz narciarski - Łomnica-Zdrój 2022

29.01-04.02.2022r. (7 dni)

Zapraszamy na białe szaleństwo w Beskidzie Sądeckim! Nieważne, czy jesteś zaawansowanym narciarzem, czy dopiero będziesz szlifował swoje umiejętności na stoku! Program zajęć dostosowany jest do doświadczenia i możliwości uczestników. Codzienny, kilkugodzinny pobyt na stoku to wielka frajda i możliwość zdobycia nowych umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

Wszystkie nasze obozy są zgłaszane do kuratorium.

Jazda na nartach!

 • codziennie wyjazd na stok – średnio 4 godziny jazd narciarskich dziennie!
 • zajęcia wyłącznie pod opieką instruktorów ze szkoły narciarskiej, będącej 5-krotnym Mistrzem Polski w Ogólnopolskich Zawodach Szkół Narciarskich i Instruktorów SITN/PZN
 • pierwszeństwo korzystania ze wszystkich wyciągów dla uczestników obozu
 • poziom oraz czas trwania zajęć dostosowany do stopnia zaawansowania oraz możliwości uczestników
 • zajęcia w niewielkich grupach
 • jazdy poranne i popołudniowe
 • przedstawienie teorii jazdy narciarskiej i zasad bezpieczeństwa podczas jazdy
 • przede wszystkim mnóstwo praktyki (zjazd w linii spadku i w skos stoku, skręt równoległy, skręt równoległy NW, skręt równoległy na krawędziach, śmig, slalom, carving, ewolucje, tricki i skoki)!

Istnieje możliwość wykupienia indywidualnych lekcji dla dziecka.

Gdzie jeździmy?

Stacja narciarska „Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla” położona jest w Beskidach, 12 km od Piwnicznej-Zdroju. Unikalne warunki narciarskie stacja zawdzięcza specyficznym warunkom klimatycznym – śnieg utrzymuje się tutaj długo (od listopada do kwietnia), a temperatura jest średnio o 4 stopnie niższa niż w pobliskich miejscowościach. To jedna z największych rodzinnych stacji narciarskich w Polsce. Jako pierwsza w Polsce zapewniła połączenie dwóch miejscowości systemem wyciągów (Wierchomlę z Muszyną) i jest zaliczana do czołówki najdynamiczniej rozwijających się ośrodków narciarskich w kraju. Dwie Doliny to około 10 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, z czego ponad 6 km jest oświetlona i umożliwia szusowanie do późnych godzin wieczornych. Narciarze i snowboardziści mogą korzystać z 8 wyciągów orczykowych oraz 2 wyciągów krzesełkowych, w tym najdłuższej w Polsce czteroosobowej kolei krzesełkowej (1600 m).

W Let’s Do It nie ma czasu na nudę. Oto dodatkowe atrakcje zawarte w programie:

Wieża Widokowa i ścieżka w koronach drzew – wdrapiemy się na pierwszą w Polsce drewnianą wieżę w koronach drzew o wysokości 49,5m, która znajduje się na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena (bilety na wjazd i zjazd kolejką krzesełkową w cenie obozu). Stamtąd można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na malowniczą okolicę i nie tylko. Trasa do wieży widokowej to jednak nie tylko piękne krajobrazy, to także ciekawa forma edukacji, możliwość poznania otaczającej przyrody i historii, dzięki specjalnym instalacjom edukacyjnym.

Cerkiew pw. św. Jakuba Młodszego Apostoła w Powroźniku – zwiedzimy z przewodnikiem najstarszą (z 1600r.) cerkiew w południowej Polsce, która w 2013 r. została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Będziemy mieli okazję zobaczyć jej niezwykle bogaty wystrój wraz z przepięknymi polichromiami z XVII w. Obiekt ten od 1951 roku jest kościołem rzymskokatolickim.

Escape room – podzieleni na grupy weźmiemy udział w fantastycznej zabawie polegającej na rozwiązaniu szeregu zagadek, które doprowadzą nas do wyjścia z pokoju. Aby dokonać tego w ograniczonym czasie, będziemy musieli wykazać się inteligencją, spostrzegawczością oraz doskonałą współpracą.

Kulig – ciągnięci przez zaprzęg konny będziemy mieli okazję podziwiać malowniczą okolicę i oprószone śniegiem szczyty górskie. Zabawę zakończymy ogniskiem przy świetle gwiazd.

Wycieczka do Krynicy Górskiej – przespacerujemy się deptakiem, wzdłuż którego mieszczą się najpiękniejsze krynickie budowle. Spacerując Bulwarami Dietla zobaczymy, m.in. Stare Łazienki Mineralne, Stary Dom Zdrojowy, Stare Łazienki Borowinowe, Pijalnię Główną oraz piękne wille i pensjonaty.

O Ośrodku:

Ośrodek Wypoczynkowy „Nad Potokiem” położony jest w Łomnicy-Zdroju – malowniczej miejscowości na stoku górskim, tuż przy strumieniu Wapiennik. Jest doskonałą bazą noclegową dla fanów sportów zimowych oraz miłośników górskich wędrówek.

Ośrodek posiada:

 • salę kominkową z telewizorem LCD
 • świetlicę ze stołem do ping-ponga
 • szałas grillowy
 • przestrzenny ogród z basenem letnim

Pokoje:

Zakwaterowani będziemy w pokojach 2-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Wyżywienie:

Wyżywienie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja) + prowiant na drogę powrotną.

p8

Adres:

Ośrodek Wypoczynkowy “Nad Potokiem”
Łomnica-Zdrój 370
33-351 Łomnica-Zdrój
https://nadpotokiem.com.pl/

1790 zł CENA PROMOCYJNA
przy rezerwacji do 07.11.2021r.
Bon turystyczny
1900 zł Cena regularna
Polecenie ma znaczenie! Za polecenie naszego obozu uczestnikowi, który jeszcze nigdy z nami nie wyjeżdżał, obniżamy cenę obozu o 50 zł.

Cena zawiera:

 • Wyżywienie (śniadanie, obiad z podwieczorkiem, kolacja) + prowiant na drogę powrotną
 • Transport autokarowy na miejsce wypoczynku i z powrotem
 • Przejazdy na stoki
 • Ubezpieczenie NNW
 • Transport i bilety wstępu na wszystkie przewidziane w programie wycieczki
 • Opiekę wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej oraz instruktorów narciarskich
 • Realizację programu

Cena nie zawiera:

 • Kosztów ewentualnego wypożyczenia sprzętu narciarskiego
 • Kosztów karnetów narciarskich (skipassów)

Orientacyjny koszt wypożyczenia sprzętu:

komplet narty/buty/kije 40 zł za cały dzień + kask 15 zł za cały dzień jazdy* (sugerujemy, w miarę możliwości, zabrać własny kask narciarski)

Odliczoną kwotę na ewentualne wypożyczenie sprzętu prosimy przygotować w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem uczestnika i przekazać kierownikowi wypoczynku w dniu wyjazdu.

Koszt skipassów uzależniony jest od możliwości i doświadczenia uczestników.
W zeszłym sezonie, na Wierchomli, kształtował się następująco:

https://www.wierchomla.com.pl/stacja-narciarska-zima/cennik-karnetow

Zapewniamy pomoc przy zakupie ski-passów, aby dzieci nie traciły czasu na zajęciach i aby na pewno kupiły właściwy karnet.

29.01-04.02.2022r. (7 dni)

  Wstępna rezerwacja

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Let's Do It Marta Kozłowska w celu realizacji niniejszej rezerwacji.