Magiczne ogrody
15 października 2018

Przystań Świętego Mikołaja

Poczuj magię Świąt, migoczących światełek i aromatycznych pierników. Wkrocz w świat psotnych elfów i usłysz wesołe „Ho, ho, ho”.

DZIEŃ 1:

Przyjazd do Przystani Świętego Mikołaja, zakwaterowanie
Obiad
Zajęcia w Przystani Świętego Mikołaja, m.in.:
Pracownia Elfów – do pracy Elfiacy! I cacy! Wejdź do miejsca, w którym Elfy ręcznie szykują upominki i weź udział w warsztatach hand made w świątecznym klimacie!
Elfi teatr – przygotuj dłonie do oklasków, zasiądź na widowni i daj się wciągnąć w świąteczną fabułę spektaklu odgrywanego przez najznamienitszych Elfich aktorów.
Poczta bożonarodzeniowa – wysyłanie, przyjmowanie, stemplowanie, segregacja listów, paczek i kartek świątecznych… Pomóż Elfom ogarnąć pocztę, do której spływają wszystkie przesyłki z marzeniami!
Słodka manufaktura – poznaj przepis na aromatyczne słodkości Pani Mikołajowej, mieszaj składniki, dekoruj i ciesz się świątecznymi łakociami!
Kolacja
Drużynowa gra terenowa „Gang Elfiaków”

DZIEŃ 2:

Śniadanie
Zajęcia w Przystani Świętego Mikołaja, m. in.:
Express polarny – opóźniony pociąg… To zdarza się nawet w Przystani Świętego Mikołaja! Weź sprawy w swoje ręce i pomóż dostarczyć paczki na czas.
Treningowy komin – kiedy technika idzie naprzód, Św. Mikołaj musi trenować, aby pokonać coraz nowsze kominowe systemy i zakręty…
Centrum dowodzenia Pani Mikołajowej – czy wiecie, czym zajmuje się Pani Mikołajowa w ciągu całego roku? Odszukaj akta, wykaż się sprytem i zdobądź wiedzę godną prawdziwego śledczego!
Kalendarz adwentowy – zobacz przygotowany przez Elfy adwentowy kalendarz w wersji XXL. Wspólnie z drużyną główkuj, wykonuj zadania i znajdź dostęp do odpowiednich numerów.
Obiad
Wykwaterowanie i wyjazd

Dodatkowe atrakcje:

 • Plac zabaw im. Rudolfa Czerwononosego – możliwość skorzystania z kolorowych dmuchańców
 • Kiermasz bożonarodzeniowy – miejsce, w którym możesz kupić pamiątkę z wycieczki
Ilość osób Cena (2 dni)
46-40 + 3 op 440 zł/os
39-30 + 2 op 490 zł/os
29-25 + 2 op 540 zł/os

Cena obejmuje:

 • Transport autokarem klasy turystycznej
 • Wyżywienie
 • Realizację programu
 • Ubezpieczenie NNW
 • Opiekę pilota

  Wstępna rezerwacja

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Let's Do It Marta Kozłowska w celu realizacji niniejszej rezerwacji.